ENGLISH VERSION

HARDBOX

 

 

jsou zakázkové kytarové reproboxy ručně dělané zkušenými lidmi z oboru. Splníme všechny vaše požadavky na design, kvalitu, druh materiálu i výsledného zvuku reproboxů. Nabízíme reproboxy ve všech variantách velikostí a rozmístění reproduktorů od 8" až po 15" ve variantách osazení od 1x až po 6x reproduktorů v jednom reproboxu. Naší specializací jsou reproboxy s 12" reproduktory. To vše je uloženo v kvalitní dřevěné konstrukci pouze z nejkvalitnějších materiálů a špičkovém designu.

 

 

 

Máte-li zájem o naše výrobky nebo se pouze rozhlížíte, můžete navštívit sekci PRODUKTY, ve které si můžete projít výběr našich dosud zrealizovaných zakázek a získat tak představu o kvalitě naší práce a výrobků.

 

 

 

Ještě větší představu o kvalitě našich HARDBOX reproboxů můžete získat prohlédnutím si naší GALERIE, ve které můžete získat velmi detailní přehled o zpracování našich produktů.

 

 

 

S jakýmikoli dotazy se na nás můžete bez obav obrátit. Kam nám můžete zavolat nebo napsat zjistíte v sekci KONTAKT.

 

 

Pokud máte zájem o naše produkty, kontaktujte nás a my s vámi probereme vše důležité a poradíme s nejlepším HARDBOX řešením pro vás.

 

 

© HARDBOX, Custom Guitar Cabinets, 2008 - 2015 /// kontakt: hardbox@seznam.cz

created by Milan Škrob - stagezoom.net